منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
اطلاعات كاربردي از پرينتر سه بعدي هوشمندسازي

هوشمندسازي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 1
دیروز : 2
افراد آنلاین : 1
همه : 75
چت باکس

چند سالي است كه استفاده از پرينتر هاي سوزني به تدريج كم شده است و پرينتر هاي ليزري جاي آن ها گرفته است به گونه ايي كه بيشتر موسسه ها ، شركت هاي بزرگ ، كارخانه ها و اداره ها كارهاي خود را با استفاده از اين پرينتر ها انجام ميدهند و در واقع اين پرينتر ها باعث آسان شدن كارها شده است كه اين پرينتر ها به صورت رنگي و سياه و سفيد در بازار وجود دارد اما شايد كمتر از يك دهه از عمر اين پرينتر ها مي گذرد كه نسل جديدي از پرينتر ها به اسم پرينتر سه بعدي وارد بازار شده است و توانسته است با قابليت هايي كه دارد به سرعت جاي خود را در بين پرينتر ها وهمچنين در بازار كار باز كند .

پرينتر هاي سه بعدي كه با استفاده ازنوعي مواد كامپوزيتي چاپ مي شوند و به كاربر اين امكان را مي دهد كه بتواند فايل هاي سه بعدي كامپيوتر را مشابه آن چه كه در واقعيت وجود دارد چاپ كند .

اين پرينتر ها داراي اطلاعات كاربردي بسيار بالايي استب به گونه ايي كه مي تواند مانند نمونه ي واقعي براي شما فايل سه بعدي را چاپ كند آن هم با سرعت بالا و دقت بسيار زياد .

پرينتر سه يعدي

نحوه ي كار اين پرينتر ها به اين صورت است كه محصول كه قرار است چاپ شود را به صورت لايه لايه بر روي يكديگر قرار مي دهد و از انباشته شدن اين لايه ها بر روي يكديگر محصول نهايي به وجود مي آيد.

كه از ويژگي هاي ممتازي كه براي اين پرينتر سه بعدي مي توان به آن اشاره كرد صرفه جويي در مواد اوليه  و اينكه در مصرف مواد اوليه بسيار زياد صرفه جويي مي شود .

 بيشتر از اين نوع پرينتر براي ساخت محصول اوليه به كار مي رود و براي استفاده از خط توليد چندان استفاده ايي از آن نمي شود ، كه اين باعث استفاده از اين نوع پرينتر در بسياري از صنعت ها و مشاغل و حرفه ها شده است ، مانند جواهر سازي ، پزشكي ، هنر و مجمسه سازي و …

كار با اين نوع پرينتر سه بعدي نياز به مهارت و آموزش دارد و به سادگي استفاده از پرينتر هاي ديگر نيست بلكه براي استفاده ي درست از اين نوع پرينتر ها بايد آموزش هاي اختصاصي لازم را گذراند  .

اين نوع از پرينتر ها از نظر اقتصادي بسيار با صرفه است چرا كه نه تنها باعث ايجاد موقعيت هاي شغلي براي افراد زيادي  مي شود بلكه مي توان با كمك اين پرينتر ها يك نمونه مشابه نمونه ي واقعي را به وجود آورد كه در صورتي كه اين نمونه موفقيت آميز باشد مي توان آن ها را در تعداد بسيار زيادي توليد كرد ولي چنان چه نمونه موفقيت آميز نباشد از توليد انبوه آن بايد خودداري كرد كه اين باعث مي شود در توليد مواد اوليه ، هزينه و زمان صرفه جويي شود  كه اين خود يك مزيت بزرگ براي اين نوع از پرينتر ها محسوب مي شود .

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۸:۵۰ ] [ شايگان ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب